PARTYINFO

 

LET IT ROLL PRESENTS THE RENEGADE FESTIVAL

Datum konání:
31.07.2020 - 01.08.2020
Místo konání:
Mlékojedy - Beach park
DJs:
Camo & Krooked, Netsky, A.M.C, Black Sun Empire, Koven, Phace, A-Cray, Changing Faces, Forbidden Society, Madface, Rido, Akira, Bifidus Aktif, Blofeld & MagicKá, C.Phone, Fallen Gemini, Fourstepper & Excentric, Halbax, N:FORCE, One Way (Sensimilia & Doc.da.name), Pe:te, Pixie, Promenade BNC, PmdR & Spill a.k.a Ripple Music, Schooler, Snookey, Suki, Switch, Thiew, TOD, Upfockerz, VoidSec, Volume Plus, X.Morph
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 14:00, vstup: předprodej: www.letitroll.cz

 
 
The Renegade Festival se uskuteční o víkendu

Jeden z mála českých festivalů tohoto léta proběhne už tento víkend pod názvem The Renegade Festival v Mlékojedech u Neratovic. Organizátoři největšího drum & bassového festivalu Let It Roll museli letošní edici přesunout na léto 2021 a pro toto léto přišli s novým konceptem denního festivalu. Ten se uskuteční o víkendu původně plánovaného Let It Rollu, tedy tento víkend 31.7. - 1.8. v oblíbené letní lokaci Beach Parku v Mlékojedech.

 
Na základě vládních omezení šlo do prodeje pouze 1.000 vstupenek, které si fanoušci z celé Evropy velmi rychle rozebrali. Mezi taháky hlavního denního programu patří světově známí producenti Netsky, Camo&Krooked či Koven. V nočních hodinách pak festival pokračuje afterparty ve vnitřních prostorách. Během celého víkendu na festivalu vystoupí desítky zahraničních i tuzemských DJů a producentů.

LIR

Beach Park Mlékojedy se nachází uprostřed přírodního areálu a skrývá v sobě písčitou pláž a jezero ke koupání, které se na dva dny a dvě noci promění v útočiště fanoušků drum & bassové hudby. Tradičně se návštěvníci mohou těšit na jedinečný stage design a audiovizuální zážitek, který jim Let It Roll pravidelně přináší.

LIR

Návštěvníky čeká nejen hudební, ale i bohatý doprovodný program včetně denních aktivit, silent disca a už zavedené hudební konference Beats Evolution Conference, na které vystoupí někteří z vystupujících producentů a zástupců z hudební branže. Hlavní témata se budou točit právě ohledně koronavirové krize a jejího dopadu na hudební průmysl.
 
LIR

Přesný časový lineup a detailní informace k programu, organizaci i zdravotním COVID pravidlům jsou k dispozici na webových stránkách festivalu.

Akce je realizována s podporou projektu Kudyznudy.cz a #světovéČesko.
 
Let It Roll připravil na léto The Renegade Festival

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016