PARTYINFO

 

LET IT ROLL PRESENTS THE RENEGADE FESTIVAL

Datum konání:
31.07.2020 - 01.08.2020
Místo konání:
Mlékojedy - Beach park
DJs:
Camo & Krooked, Netsky, A.M.C, Black Sun Empire, Koven, Phace, A-Cray, Changing Faces, Forbidden Society, Madface, Rido, Akira, Bifidus Aktif, Blofeld & MagicKá, C.Phone, Fallen Gemini, Fourstepper & Excentric, Halbax, N:FORCE, One Way (Sensimilia & Doc.da.name), Pe:te, Pixie, Promenade BNC, PmdR & Spill a.k.a Ripple Music, Schooler, Snookey, Suki, Switch, Thiew, TOD, Upfockerz, VoidSec, Volume Plus, X.Morph
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 14:00, vstup: předprodej: www.letitroll.cz

 
 
The Renegade Festival se uskuteční o víkendu
Let It Roll připravil na léto The Renegade Festival

I přesto, že letošnímu létu chybí velké hudební festivaly, na hudební scéně začíná svítat na lepší časy. Organizátoři největšího drum & bassového festivalu Let It Roll museli letošní edici přesunout na léto 2021 a pro toto léto přichází s novým konceptem The Renegade Festival. Ten se uskuteční o víkendu původně plánovaného Let It Rollu, tedy 31.7. - 1.8. v oblíbené letní lokaci Beach Park v Mlékojedech. I když půjde o menší verzi pro omezený počet návštěvníků, mohou se fanoušci i tentokrát těšit na unikátní stage design a audiovizuální show, kterou je Let It Roll vyhlášený. Prvními potvrzenými zahraničními jmény jsou Phace a Koven. Další jména, včetně headlinerů, budou brzy následovat.

 
Let It Roll patří k největším festivalům zaměřujících se žánru drum & bass a jeho letní i zimní edici ročně navštíví desetitisíce návštěvníků z celého světa. Letošní edice letního festivalu měla být tou největší v historii, čemuž napovídal i hvězdný line up, propracovaná vizuální stránka pěti pódií či tradiční opening show, která je neodmyslitelnou součástí festivalu. Láska organizátorů k hudbě je však silnější než všechny překážky osudu, a proto přichází s novým konceptem - The Renegade Show. Pro něj promotérská agentura Beatworx našla skvělou letní lokaci nedaleko Neratovic. Beach Park Mlékojedy se nachází uprostřed přírodního areálu a skrývá v sobě písčitou pláž a jezero ke koupání, které se na dva dny a dvě noci promění v útočiště fanoušků drum & bassové hudby. 

LIR 

Tradičně se návštěvníci mohou těšit na jedinečný stage design a audiovizuální zážitek, který jim Let It Roll pravidelně přináší. Hlavním tématem The Renegade Festivalu bude robot Renegade, který se odtrhl od ostatních robotů a sám se vydal na cestu vesmírem s cílem nalézt nový domov. Pro tentokrát zakotví právě v Mlékojedech a návštěvníky vezme na dobrodružství, kterým bude prozkoumání všech známých i neznámých zákoutí drum & bassu.

LIR

Hudební program festivalu bude rozdělen na dvě části. Denní část bude probíhat v pátek do večerních a v sobotu do nočních hodin ve venkovních prostorách. Noční část programu bude dále pokračovat ve vnitřních prostorách Beach Parku. Na line upu pak Let It Roll spojí české drum & bassové producenty a DJe, které doplní hned několika speciálními hosty ze zahraničí.

LIR

Předprodej vstupenek bude spuštěn v síti GoOut v úterý 7.7. ve 14:00. Kapacita vstupenek bude omezena dle aktuálních nařízení vlády, a proto doporučujeme s nákupem neváhat. Nezapomeňte sledovat sociální sítě a webové stránky festivalu Let It Roll, kde se informace o předprodeji a line upu dozvíte jako první.
 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016