PARTYINFO

 

METRONOME FESTIVAL PRAGUE

Datum konání:
19.06.2020 - 20.06.2020
Místo konání:
Praha - Výstaviště
Live:
Underworld
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 14:00, vstup: předprodej: www.metronomefestival.cz

 
 
Přesun show Underworld na rok 2021 potvrzen
Metronome Prague se posouvá na příští rok

V reakci na omezující opatření přijatá státem musí bohužel organizátoři potvrdit, že i přes jejich snahu se Metronome Prague posouvá na příští rok na termín 17. – 19. června 2021. Moc je to mrzí, ale vyčerpali všechny možnosti řešení v tomto roce. Máme pro vás oficiální zprávu...

 

Čelíme situaci, kdy si v současné době vzhledem k nejistotě, co bude za tři měsíce, nikdo vstupenky nekoupí, a tak festival nemůžeme realizovat v takové podobě, jako jsme si přáli. Vyzvali jsme k jednání zástupce z ministerstva zdravotnictví – bohužel stále dostáváme odpověď, že se zatím může potkat jen 500 lidí na jednom místě, i přesto, že jsme byli připraveni přijmout veškerá možná i námi samotnými navrhovaná hygienická opatření, která by riziko šíření potenciální nákazy řešila lépe, než jak se postupuje nyní. Bohužel i lety z USA, odkud plánujeme přivézt některé hvězdy, nejsou jisté.

"Prosíme za celý tým Metronome – podpořte nás a nechte si vstupenky na příští rok! Mrzí nás, že pro náš stát je kultura na posledním místě, takže si budeme muset pomoct sami navzájem. My to rozhodně nevzdáme a chystáme i tak na zářijový termín překvapení, které bude dárkem od nás pro ty, kteří s námi zůstávají," říká producent festivalu David Gaydečka. "Představte si takový půlMetronome," doplňuje Martin Voňka, rovněž producent festivalu.

Metronome


Dobrá zpráva je, že jednání s agenty kapel probíhá pozitivně a už přes polovinu jich potvrdilo nový termín 17. – 19. června 2021. Snažíme se přesunout celý letošní program na příští rok – včetně hlavních headlinerů. Oznamovat potvrzené umělce začneme již v následujících týdnech. Některé už znáte a některé jsme ještě ani oznámit nestihli.

Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín. Jednodenní vstupenky budou platit na ten den, kdy vystoupí headliner, na kterého jste si je koupili.

V případě závažných důvodů k refundaci nás prosím kontaktujte na e-mail tickest@metronomefestival.cz, kde se celou situací budeme zabývat individuálně. Chápeme, že pro mnoho z vás je tato situace nelehká, a proto se vám snažíme vyjít maximálně vstříc. Velmi si vážíme vaší trpělivosti a pochopení! Rádi bychom vás ale vyzvali k podpoře Metronome Prague a ponechání si vstupenek na příští rok. Podpoříte tím náš festival, naši práci a stovky lidí, kteří jsou do přípravy zapojeni.

Děkujeme vám v tomto neradostném rozhodnutí za podporu, které si moc vážíme. Moc se těšíme na setkání na Výstavišti v červnu 2021. Zůstaňte s námi!

Organizační tým Metronome Prague

 
Underworld se představí na Metronome Festivalu 2020

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016