FOTOREPORTY

 
ikona close

DIXON (INNERVISIONS, DE) (redakce)

Datum: 03.03.2017 , Místo konání: Praha - Roxy
DJs: Dixon (Innervisions, DE), Trikk (PT), Loutka, Da Moon 2nd stage: Ark3R, Eddie Mur
O párty: start: 23:00, vstup: předprodej: limitovaná 1. vlna: 460,- Kč + poplatky, NoD: 490,- Kč
 
 
 
Popis:

Mezitím, co ve Vysočanech tepaly poslední beaty producenta Recondite, jenž vydal své zatím nejslavnější album pod značkou Innervisions, šéf tohoto výjimečného labelu se představil v samém srdci stověžaté Prahy, v klubu Roxy. Leč jsem s tímto klubem neměl v historii zrovna nejlepší zkušenosti, vyrazil jsem se zájmem poslechnout si již čtyřnásobného vítěze ankety DJ roku pořádané portálem Residentadvisor.com. V našlapané Roxy až po uši předvedl Dixon v Praze poprvé své umění a bezchybný, elektrizující, pulzující set s nádechem orientálních rytmů uchvátil snad každého na parketě. Bohužel se však moje obavy potvrdily a obsluha na baru mne znovu zklamala. Poté, co jsem se v dobrém rozmaru fotografování chtěl posilnit "pouze" malým pivem, barman mi prodal pivo ve skle dráž než velké točené, aniž by mne na tento fakt upozornil. U vchodu jsem byl zase svědkem, jak jeden z asi dvaceti mužů ochranky velmi hrubě vysvětloval se zájmem se ptající slečny, že do klubu je vstup, tak ať se laskavě dáma naučí číst dřív, než otevře ústa. Bohužel mne tento zážitek znovu přesvědčil, že leč má Roxy nejlepší line-up v Praze (dá se samozřejmě polemizovat), tak servis je stále na úrovni o poznání horší. Za zprostředkování poslechu Dixonova setu jsem ovšem nesmírně rád, ba dokonce nadšen, jelikož to pro mne bylo poprvé, co jsem mohl slyšet majitele mého nejoblíbenějšího labelu. Na závěr tedy musím říct kouzelné slůvko... Děkuji!


Více info o této party
ikona fotoreporty
ikona reporty
Žádný report
k této party
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016