CLANEK

 

Videa z Let It Roll On Tour: Ostrava od ronnyho

Sedmý ročník Let It Roll On Tour se uskutečnil o předposledním říjnovém víkendu v historických prostorách Trojhalí Karolína a musím uznat, že jde o skvělé místo pro konání velkých tanečních akci. Před hlavní halou se nacházelo volné prostranství, kde bylo pár stánků a venkovní WC nebo prostor pro kuřáky (musím pochválit návštěvníky, že vevnitř většinou nekouřili). Hned u hlavního vstupu do haly byla k dispozici velká šatna, kde si mohl každý za klasický poplatek nechat své osobní věci. Byl jsem zde úplně poprvé a velikost prostoru mě naprosto šokovala - vůbec jsem nečekal, že se něco tak úžasného nachází v samém centru Ostravy. Druhá stage byla umístěna v suterénu a musím ji také pochválit, v zadní části nechybělo klasické keramické WC i s chladnou vodou po celý večer, což nebývá tak úplně zvykem... Jak již pořadatelé uváděli, jedná se o místo pro 3.000 lidí a musím říct, že návštěvnost byla určitě skvělá - je vidět, že má značka Let it Roll nejen u nás, ale i v zahraničí, pověst kvalitního promotéra. Potkal jsem zde i pár lidí z Polska a ti byli vyloženě nadšení... Návštěvníci byli taktéž určitě potěšeni i kvalitním sortimentem na barech po celou noc. Za pochvalu stojí i zvuk, který postupně nabíral na kvalitě a po půlnoci to již byla dokonalost sama, na atmosféře pracovala klasicky i baterie světel a laserů. Vzhledem k chladnému počasí, kdy teplota v noci atakovala nulu, byla však v hale dost velká zima i zásluhou otevřených hlavních dveří, což je asi jediná výtka k jinak výbornému mejdanu. Mezi největší hvězdy patřilo trio z Holandska Nosia, které zde vystoupilo v rámci rozlučkového Farewell Tour a jde o jejich pravděpodobně poslední vystoupení v České republice. Z jejich vlastní produkce zazněly např. songy "Mantra" nebo starší kousek "Tommy's Theme". Pozvání dále přijal James Pountney alias Culture Shock, který publikum pobavil vlastním songem "Low Frequency" nebo se svým asi neznámějších trackem "Renaissance". Zaujali i němečtí neurofunkoví Neonlight, kteří to k ránu řezali hlava nehlava a o support se postarala česká D´n´B špička. Mrkněte na videa a určitě navštivte další akci pod taktovkou LIR. Už teď je venku mega jméno pro letní open air, tedy legendární Pendulum, kteří by měli přijet jako kapela v plném složení a určitě je na co se těšit!

 





 
 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016